• Stako Real s.r.o.

    Stako Real s.r.o.

  • Stako Real s.r.o.

    Stako Real s.r.o.

1 2
Vyhľadávanie
V ponuke je 10 nehnuteľností.

Vitajte na Našej stránke STAKOREAL a ďakujeme, že ste nám prejavili dôveru už len tým, že ste navštívili naše stránky.

 

Naša realitná kancelária Stakoreal s.r.o, bola založená v roku 2015 na základne dlhoročnej praxe v obchode s realitami .

Či chcete kúpiť alebo predať  Vašu nehnuteľnosť,  s našou pomocou to bude úplne jednoduché.  Exportujeme Naše ponuky na desiatky inzertných portálov a reklamných bannerov, ponúkame Vaše reality konkrétnym záujemcom, ktorých si vedieme v našej internej databáze. Obchod s nami je veľmi jednoduchý. Vy si vyberiete nehnuteľnosť a my Vám zabezpečíme všetko,  čo s kúpou súvisí. Keďže spolupracujeme s finančnými špecialistami, vieme Vám zabezpečiť v našich službách aj  financovania najvhodnejšou bankou na trhu, s najnižšou možnou úrokovou sadzbou. U nás máte svoj predaj či kúpu úplne bez starostí od A po Z. (obhliadky, predaj, financovanie, znalecký posudok, kúpne zmluvy, prevod na katastri, zaplatenie kolkov, prehlásenie energií, dokonca ponúkame sťahovanie našim vozidlom.) Toto všetko vieme zabezpečiť ,,pod jednou strechou", pričom naša odmena zostáva nezmenená. Nemáme žiadne ďalšie (skryté) poplatky.  

Naša realitná kancelária sa tiež zaoberá výkupom  nehnuteľnosti v hotovosti.  Vieme vydražiť Vami nájdenú nehnuteľnosť v dražbe a obratom Vám ju predať na hypotekárny úver. Dokážeme sprostredkovať predaj zadlženej nehnuteľnosti. S našou kanceláriou sa nemusíte báť exekúcii a pre Vás neriešiteľných, životných udalostí. Stačí nám zavolať, prípadne nás navštíviť v kancelárii a o ostatné sa postaráme my. 

Ďalšou našou aktivitou je výstavba rodinných domov.  Snažíme sa počúvať požiadavky klientov a chceme im v plnej miere vyhovieť. Taktiež v tejto oblasti ponúkame profesionálny servis. Vieme Vám zabezpečiť výstavbu murovaných domov, keramických domov, aj drevodomov. Štádium výstavby je v 3 etapách: holodom, holostavba, alebo na kľúč. Naše služby poskytujeme od projektovej dokumentácie až po nasťahovanie klienta do domu. Viac si najdete na našich strankach v ods. ponuky. prípadne na facebooku pod STAKOREAL. 

Tešíme sa na Vašu návštevu našej kancelárie, ktorá má sídlo na nám. sv. Martina 9, 908 51 Holíč   (bývalý baník)

Nakoľko stále rozširujeme svoju ponuku služieb máme záujem o ďaľších spolupracovníkov a  preto ponúkame  pozíciu obchodníka s nehnuteľnosťami , ktorým poskytujeme osobitný a individuálny školiaci program s možnosťou nadštandardného  finančného ohodnotenia. Ak máte záujem o takúto prácu, radi Vás privítame medzi nami. 

Sme zaregistrovaní na Úrade na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky, máme vypracovaný bezpečnostný projekt na ochranu osobných údajov našich klientov pre potreby zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, máme vypracovaný program vlastnej činnosti zameranej proti legalizácií príjmov z trestnej činnosti a financovania terorizmu.

Ďakujeme, že ste navštívili našu stránku a prajeme Vám,  aby ste s našou pomocou predali, prípadne kúpili Vašu nehnuteľnosť a boli nadovšetko spokojní. 

Ďakujeme, že ste sa dočítali až sem a tešíme sa na stretnutie. 

STAKOREAL. s.r.o